Sektörde 20 yıllık tecrübe ve birikim ile 2017 yılında Mersin’de kuruldu.

Doğalgaz, ısıtma ve soğutma, tesisat,inşaat projelerini profesyonel ahlaklı iş prensibiyle hayata geçirmektedir.

Türkiye ve dünyadaki önemli markaların bölge temsilcilikleri ile gelişimine devam etmekte olan 3K Mekanik Ltd.Şti. bölgede ısınma sistemleri anlayışını değiştirerek 500’e yakın haneyi pelet sobası ile tanıştırmıştır,sadece ürün satışı değil, anahtar teslim  gerçekleştirdiği ürünlerin kurulum,montaj satış öncesi ve sonrası ile ilgili sorunlara hızlı, pratik ve işlevsel çözümler üretmektedir.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

3K Mekanik olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanıyor ve onlara en iyi hizmeti sunma taahhüdümüzü sürdürüyoruz. Projelerimizi gerçekleştirirken, müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedefliyoruz. Ayrıca, ürünlerimizin uzun ömürlü ve güvenilir olmasını sağlamak için titizlikle çalışıyoruz.

Üstün Ürün ve Hizmet Çeşitliliği

3K Mekanik, Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarının bölge temsilciliğini üstlenerek, müşterilerimize en son teknoloji ürünlerle hizmet sunmaya devam ediyor. Özellikle ısınma sistemleri konusundaki uzmanlığımızı kullanarak, yaklaşık 500 haneye pelet sobası ile tanıştırdık.

Ancak sadece ürün satışı yapmakla kalmıyor, aynı zamanda anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Ürünlerimizin kurulumu, montajı ve satış sonrası desteği konularında hızlı, pratik ve işlevsel çözümler sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarıyoruz.

Meet the Founders

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis.

Patricia Griffin
Product developer
Floyd Ragland
Financial Officer
Patricia Griffin
QA Manager
Patricia Griffin
UI/UX Designer